top of page

Neler yapıyoruz?

Fikirleriniz iki kapak arasına girmeden önce profesyonel yardım alın.

Mitossanat; kitabınızın, derginizin, tez metninizin editörlüğünü ve son okumasını yapar. Firmanızın kitap, dergi, broşür, katalog gibi basılı işleri için en uygun sayfa  ve kapak tasarımı çözümlerini üretir.

01

Editörlük

Metniniz elimize ulaştığında, öncelikle ne tür bir editörlük çalışması gerektiğini belirliyoruz. Uzmanlık isteyen işlerde, alanında uzman çözüm ortaklarımızla çalışıyor; dosyanızda hem bilgi hatası hem de anlatım kusuru bulunmaması için çabalıyoruz.

02

Redakiyon

Dosya baskıya girdikten sonra "Eyvah, ben bu hatayı nasıl yaptım?" dememek için mutlaka bir tashihten, son okumadan geçmelidir. Mitos, son okumalarınızı titiz bir şekilde yapar.

03

Sayfa Tasarımı

Şayet çalışmaya yeni başlamışsak öncelikle firmanız için bir konsept sayfa tasarımı belirliyoruz. Kitap yayımcılığı ve dergicilikte oldukça tecrübeli olan ekibimiz, yayınevinizin/derginizin ilgilendiği konular ve kurumsal kimliğiniz doğrultusunda uygun font, kenar boşlukları, başlıklandırma sistemi gibi temel unsurları şekillendirdikten sonra titiz ve seri bir şekilde sayfa tasarımlarınızı yapacaktır.

04

Kapak Tasarımı

İçeriğiniz çok kıymetli olabilir, kapak başarılı değilse okuyucunun bu kıymetten haberi olmayacaktır. mitossanat, nitelikli içeriğin iyi bir sunumu hak ettiği düşüncesiyle kapak tasarımlarınızı ele alır. Dilerseniz bütün kitaplarınız veya kitap dizileriniz için bir konsept tasarım oluşturur.

bottom of page